2 września 2016

Włącz się do dyskusji o mapie potrzeb zdrowotnych

Do Okręgowej Izby Lekarskiej wpłynęło pismo Naczelnej Izby Lekarskiej w sprawie dyskusji i konsultacji projektu  „Mapy potrzeb zdrowotnych – Baza Analiz Systemowych i Wdrożeniowych”. Gorąco namawiamy kolegów do włączenia się do rozmów na ten temat. Oto treść listu NIL:

Szanowni Państwo,
W związku z rozpoczęciem przez Naczelną Izbę Lekarską projektu pn. „Mapy potrzeb zdrowotnych – Baza Analiz Systemowych i Wdrożeniowych”  poszukujemy lekarzy posiadających specjalizacje, którzy mogliby wziąć udział w dyskusjach w dniu 05.09.2016  w  Naczelnej Izbie Lekarskiej w Warszawie.
Termin: 5 września 2016 r. – Naczelna Izba Lekarska, ul. Sobieskiego 110, Warszawa
1 grupa godz. 15:30 -17:30
5 osób – poszukujemy  lekarzy posiadających specjalizacje (kobiety i mężczyźni), aktywnych zawodowo.
2 grupa godz. 18:00 – 20:00
5 osób – poszukujemy lekarzy posiadających specjalizacje (kobiety i mężczyźni), aktywnych zawodowo.
Każdy uczestnik otrzyma po spotkaniu upominki.
Bardzo zależy nam na Państwa sugestiach i opiniach przekazanych podczas dyskusji. Opinie te wykorzystamy do opracowania pytań do ogólnopolskiego badania.
Na podstawie wyników z badania zostaną opracowane raporty dotyczące stanu kadr lekarzy specjalistów według specjalizacji, bezpośrednio zaangażowanych w proces leczenia pacjentów w ramach 30 grup schorzeń zdefiniowanych przez Ministerstwo Zdrowia na podstawie Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych.
Dlatego uważamy, że opinie, sugestie i czynny udział lekarzy w tym projekcie jest bardzo ważny i serdecznie prosimy o  zgłaszania się osób chętnych.
Spotkanie  będzie  prowadzone przez socjologa oraz lekarza eksperta w formie wywiadu grupowego i trwać będzie ok. 2 godzin. Grupa liczyć będzie 5 osób. Podczas spotkania nagrywany będzie dźwięk, żeby po każdym spotkaniu można było opracować raport z najważniejszymi sugestiami uczestników spotkania. Nagranie będzie służyło tylko do celów badawczych i zostanie zarchiwizowane w NIL.

Zgłoszenia:

Osoby chętne prosimy o pilny  kontakt telefoniczny lub e-mailowy:
tel. 22/559 13 44, e-mail: 
osai@hipokrates.org

Tagi: , , , ,

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie