25 października 2016

Ponad 7 mln zł z budżetu województwa dla mazowieckich szpitali i instytucji kultury

Ponad 7 mln zł z budżetu województwa trafi do mazowieckich szpitali i instytucji kultury. Środki zostaną przeznaczone na kolejne remonty i modernizacje, a także zakup specjalistycznego sprzętu. Decyzję w tej sprawie podjęli w poniedziałek radni województwa.

„Wsparcie trafi aż do 12 placówek. Zakupią one nie tylko niezbędny sprzęt, ale także przeprowadzą prace remontowe czy termomodernizacyjne – powiedziała Elżbieta Lanc z zarządu województwa mazowieckiego.
Środki zostaną przekazane do m.in. Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu, SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym, Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego, Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie, Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjnego i Medycyny Pracy ATTIS oraz Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku
Pieniądze trafią także do Samodzielnego Wojewódzkiego Publicznego Zespołu Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej im. B. Borzym w Radomiu, do Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce czy Szpitala Mazowieckiego w Garwolinie.
Dodatkowe finanse – ok. 2 mln zł z budżetu Mazowsza – otrzymają ponadto instytucje kultury. (PAP)

Tagi: , ,

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie