5 grudnia 2016

Marihuana – Naczelna Rada Lekarska zaprasza na naukową konferencję

Marihuana – lek czy zagrożenie dla dzieci i młodzieży? Czy marihuana może być nowym lekiem w leczeniu padaczki? Polskie doświadczenia w stosowaniu kannabinoidów – to tematy Konferencji Naukowej pt. „Marihuana – lek czy zagrożenie?”, która odbędzie się 8. grudnia 2016 roku, w siedzibie Naczelnej Izby Lekarskiej w Warszawie.

Naczelna Rada Lekarska do udziału w charakterze prelegentów zaprosiła: profesora Stanisława Czuczwarę z Katedry i Zakładu Patofizjologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, doktora Jerzego Jarosza z Fundacji Hospicjum Onkologicznego Św. Krzysztofa, profesor Joannę Jędrzejczak z Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, wiceministra zdrowia Jarosława Pinkasa z Ministerstwa Zdrowia, doktora Adama Przybyłkowskiego z Kliniki Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych Centralnego Szpitala Klinicznego WUM oraz profesor Barbarę Steinborn z Katedry i Kliniki Neurologii Wieku Rozwojowego Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Konferencję  otworzy Maciej Hamankiewicz, prezes Naczelnej Rady Lekarskiej.

Konferencja odbędzie się w Sali im. Prof. Chruściela Naczelnej Izby Lekarskiej przy ul. Sobieskiego 110 w Warszawie (godz. 11.00-13.00). Bezpośrednio po konferencji odbędzie się spotkanie prasowe. Szczegółowy program dostępny będzie na stronie www.nil.org.pl.

Zaproszenie Naczelnej Rady Lekarskiej na konferencję do pobrania poniżej.

Tagi: , , ,

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie