17 maja 2017

Centrum Kariery na Medycznych Targach Pracy i Praktyk WUM

Medyczne Targi Pracy, które odbywają się 17 maja 2017 r. to ważny punkt na mapie drogowej przyszłej kariery zawodowej absolwentów i obecnych studentów uniwersytetów medycznych.

Obok Akademickich Targów Pracy odbywających się corocznie w Łodzi, Medyczne Targi Pracy i Praktyk organizowane przez Warszawski Uniwersytet Medyczną pozostają największą imprezą targową dedykowaną młodym lekarzom wchodzącym dopiero na rynek pracy.

Jest to znakomita okazja do bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi pracodawcami i zapoznania się z  dostępnymi ofertami pracy.

Swoją obecność zapowiedziały liczne podmioty rynku ochrony zdrowia, firmy kosmetyczne i farmaceutyczne, centra diagnostyczne i badań klinicznych, instytuty naukowe, wydawnictwa medyczne, oraz agencje pracy specjalizujące się w rekrutacji medycznej w kraju i zagranicą.

W gronie wystawców znajduje się Centrum Kariery, projekt CERMED Centrum Rozwoju Medycyny Sp. z o.o.  powołanej przez Okręgową Izbę Lekarską w Warszawie do realizacji kluczowych projektów dla lekarzy zrzeszonych w OIL w Warszawie.

Centrum Kariery ma ambicję zostać wiodącym dostawcą kompleksowych, profesjonalnych rozwiązań HR dla rynku ochrony zdrowia. Głównym celem i powołaniem Centrum Kariery jest aktywna pomoc lekarzom w planowaniu i rozwoju kariery zawodowej.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Medycznych Targach Pracy i Praktyk WUM i zapoznania się z ofertą Centrum Kariery.

Do Państwa dyspozycji jest nasz ekspert Pan Jacek Kopacz, który chętnie przedstawi możliwości rozwoju kariery i aktualnie dostępne oferty pracy. Warto zatem zabrać ze sobą aktualne CV.

Ponadto będzie możliwość rejestracji w bazie kandydatów w kontekście przyszłych projektów rekrutacyjnych.

Cieszymy się na możliwość spotkania z Państwem na Targach w dniu 17 maja 2017.

Tagi: , , ,

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie