1 czerwca 2017

Meritus Pro Medicis – Kapituła czeka na zgłoszenia

Publikujemy komunikat Kapituły Odznaczenia Meritus Pro Medicis zapraszający wszystkich członków izb lekarskich do zgłaszania kandydatur osób, które w szczególny sposób zasłużyły się dla samorządu lekarzy i lekarzy dentystów i zdaniem zgłaszających zasługują na Odznaczenie Meritus Pro Medicis.

Według zasad spisanych w regulaminie nadawania Meritus Pro Medicis odznaczenie może być przyznane w danym roku łącznie i maksymalnie dziesięciu lekarzom i lekarzom dentystom lub innym osobom szczególnie zasłużonym dla samorządu lekarskiego. Wnioski o nadanie odznaczenia mogą składać także organy izb lekarskich.

Wzory dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku o przyznanie Odznaczenia Meritus Pro Medicis (Wniosek oraz List promocyjny) można pobrać na stronie Naczelnej Izby Lekarskiej poświęconej działalności Kapituły Odznaczenia Meritus Pro Medicis:

Wypełnione wnioski prosimy nadsyłać na adres:  Naczelna Izba Lekarska, ul. Sobieskiego 110, 00-764 Warszawa z dopiskiem na kopercie Meritus Pro Medicis lub na adres poczty elektronicznej a.seweryniak@hipokrates.org – w terminie do dnia 30 listopada 2017 r.

Tagi:

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie