18 marca 2018

Współpraca CERMED z NIL w dziedzinie szkoleń – Centrum Kariery na Medycznych Targach Pracy i Praktyk WUM

Parafowano umowę o współpracy pomiędzy Okręgową Izbą Lekarską w Warszawie a Naczelną Izbą Lekarską w Warszawie w zakresie działań służących promocji i szkoleń z kompetencji psycho-społecznych  organizowanych przez Ośrodki Doskonalenia Zawodowego Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie i Naczelnej Izby Lekarskiej w Warszawie oraz startu i rozwoju kariery zawodowej lekarzy i lekarzy dentystów.

Zgodnie z postanowieniami umowy CERMED Centrum Rozwoju Medycyny Sp. o.o. zajmie się prezentacją i promocją oferty szkoleń Ośrodka Doskonalenia Zawodowego NIL z wykorzystaniem serwisu internetowego OIL, nowego serwisu internetowego Centrum Kariery, aplikacji mobilnej,  publikacji i periodyków medycznych oraz mediach społecznościowych.

Zaplanowane na 25 kwietnia 2018 Medyczne Targi Pracy i Praktyk to ważny punkt na mapie drogowej przyszłej kariery zawodowej absolwentów i obecnych studentów uniwersytetów medycznych.

Obok Akademickich Targów Pracy odbywających się corocznie w Łodzi, Medyczne Targi Pracy i Praktyk organizowane przez Warszawski Uniwersytet Medyczną pozostają największą imprezą targową dla młodych lekarzy wchodzących dopiero na rynek pracy.

Jest to znakomita okazja do bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi pracodawcami i zapoznania się z  dostępnymi ofertami pracy i szkoleń.

Jak w roku ubiegłym Centrum Kariery będzie obecne na tym wydarzeniu i zapraszamy na nasze stoisko w Centrum Dydaktycznym WUM, zlokalizowanym przy ul. Trojdena 2A w Warszawie, w godz. 10-16.

Tagi: ,

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie