25 kwietnia 2018

Ruszył nowy serwis internetowy Centrum Kariery

Oddajemy do Państwa dyspozycji innowacyjny serwis internetowy dostępny pod adresem www.centrumkariery.org.pl , który dzięki nowatorskim funkcjonalnościom wspierać będzie zarówno lekarzy szukających pracy, jak też placówki medyczne w kompletowaniu zespołu, zaś lekarzy cudzoziemców w dostępie do rzetelnej informacji o prawie wykonywania zawodu i możliwościach podjęcia pracy w Polsce.

Serwis Centrum Kariery w przyjazdy sposób prezentuje aktualne i zweryfikowane oferty pracy dla lekarzy i lekarzy dentystów na każdym etapie ich rozwoju zawodowego, szkolenia i konferencje oraz inne wydarzenie adresowane do środowiska lekarskiego.

Młodzi lekarze stojący przed życiowym wyborem docenią unikalną i aktualizowaną wyszukiwarkę miejsc specjalizacyjnych na terenie całego kraju.

Warto w tym miejscu podkreślić, że jest to pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce.

W sferze informacyjnej serwis dostarcza drobiazgowej informacji w zakresie uzyskania Prawa Wykonywania Zawodu oraz szablon CV wraz z użytecznym poradnikiem.

Mamy nadzieję, że ocenicie Państwo nowy serwis Centrum Kariery jako użyteczny, przyjazny w użytkowaniu i atrakcyjny wizualnie.

Zachęcamy do regularnych odwiedzin nowego serwisu www.centrumkariery.org.pl

Tagi:

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie