7 sierpnia 2018

Parasol prawny – nowe miejsca i terminy

„Parasol prawny” to szkolenie z prawa pracy, którym OIL w Warszawie pragnie pomóc lekarzom w terenie – w szpitalach, dając teoretyczną wiedzę i praktyczne umiejętności, które pozwolą świadomie i bezpiecznie wykonywać obowiązki zawodu lekarza.
Wobec niesłabnącego zainteresowania pierwszym szkoleniem, które jest zapewne efektem Państwa potrzeby bycia na bieżąco z prawem pracy, chcielibyśmy serdecznie zachęcić do skorzystania z cyklu szkoleń „Parasol prawny – prawo pracy”. Z pomocą specjalisty z zakresu prawa pracy, mecenasa Tomasz Popiołka-Jańca, będą Państwo mogli zapoznać się z podstawowymi uprawnieniami z różnych dziedzin prawa i możliwościami stosowania tych reguł w praktyce. Jeśli chcą być Państwo w grupie zawodowej ludzi bezpiecznie, efektywnie i świadomie wykonującej swoje obowiązki, proszę wziąć udział w szkoleniu przygotowanym specjalnie dla Państwa przez naszą Izbę.
Osoby biorące udział w szkoleniu zachęcamy do przesyłania pytań do mecenasa w mailu (z datą w temacie) na adres parasolprawny@oilwaw.org.pl.
Informacje na temat zapisów:
Kolejne terminy niebawem.
OSTATNIA AKTUALIZACJA 9 sierpnia 2018 R., KJ

Tagi: ,

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie