30 sierpnia 2018

Doskonalenie zawodowe jest obowiązkiem każdego lekarza, z którego WARTO się wywiązywać!

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Lekarzy i Lekarzy Dentystów OIL zaprasza do udziału w kursach z zakresu prawa medycznego, psychologii  i ratownictwa medycznego.
Kursy organizowane przez OIL w Warszawie są bezpłatne, na szkoleniach trwających ponad 6 godzin w przerwie zapewniamy ciepły posiłek.  Zapisy odbywają się wyłącznie drogą elektroniczną poprzez stronę http://izba-lekarska.pl/lista-szkolen/. Uczestnicy kursów otrzymają  punkty edukacyjne.

Przypominamy, że Ustawa o zawodach lekarza i lekarza dentysty nadal zobowiązuje lekarzy do dokumentowania doskonalenia zawodowego w izbach lekarskich. OIL w Warszawie przygotowała nagrody dla lekarzy, którzy dostarczą dokumenty (wcześniej nierozliczone) w celu weryfikacji i wyliczenia punktów edukacyjnych. W losowaniu wezmą udział lekarze, którzy dopełnili obowiązku doskonalenia zawodowego uzyskując ≥ 200 punktów przynajmniej w jednym zakończonym okresie rozliczeniowym (Regulamin losowania nagród dostępny jest na stronie www.izba-lekarska.pl w zakładce punkty edukacyjne).

Losowania odbywają się na początku każdego roku, najbliższe odbędzie się w I kwartale 2019 roku, jest to inicjatywa samorządu, która ma być motywacją dla lekarzy do utrzymania stałej aktywności szkoleniowej rejestrowanej w OIL. Pięć osób, które wylosują nagrodę w wysokości 3000 zł brutto skorzystają z refundacji kosztów  szkoleń w ciągu 18 miesięcy od dnia losowania. Refundacji podlegają koszty uczestnictwa w szkoleniach oraz zakwaterowania i podróży. Jednocześnie trzeba pamiętać, że szkolenia muszą spełniać warunki określone w art. 19 Ustawy z 5 grudnia 1996 r. o zawodach lekarza i lekarza dentysty tzn. szkolenia muszą skutkować uzyskaniem punktów edukacyjnych.

Proponujemy Państwu udział w kursach z wyżej wymienionych dziedzin w następujących terminach:

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z biurem Ośrodka Doskonalenia Zawodowego Lekarzy i Lekarzy Dentystów OIL w Warszawie pod numerem tel. 22 54 28 371 lub 784 986 561.

Jednocześnie informujemy, że ww. lista szkoleń będzie w ciągu półrocza aktualizowana, zapraszamy do śledzenia strony internetowej Izby w zakładce szkolenia i konferencje oraz profilu Izby na FB.

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Lekarzy i Lekarzy Dentystów

Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie

Tagi: ,

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie