17 sierpnia 2018

Ogłaszamy konkurs na mural

Poszukujemy przestrzeni dla naszych idei!

Poszukujemy projektu/pomysłu na MURAL!

Izba lekarska to nie tylko zadania administracyjne (przeprowadzanie procesu przyznania miejsc stażowych/PWZ, szykowania archiwum i spełniania nowych norm ISO). To również miejsce działań prowadzących do polepszenia systemu ochrony zdrowia w Polsce, miejsce pracy nad zmianami systemu kształcenia lekarzy, przestrzeń przygotowywania i przeprowadzania małych oraz większych kampanii zdrowotnych, zabierania głosu w zdrowotnych sprawach ważnych społecznie.

Poszukujemy naszego izbowego murala, który nada charakteru, uzupełni i wypełni przestrzeń dla naszych idei!

Etapy konkursu:

  1. nadsyłanie pomysłów (opisowych)/ projektów (graficznych) – na fp OIL w Warszawie lub e-mail: media@oilwaw.org.pl;
  2. głosowanie, które zostanie przeprowadzone wirtualnymi kanałami komunikacji OIL w Warszawie, a jego wyniki będą rekomendacją dla osób z izby podejmujących ostateczne decyzje;
  3. wykonanie murala.

Izba przewiduje drobny upominek dla każdej osoby, która prześle nam swoją propozycję.

Przesłanie pomysłu lub projektu jest równoznaczne z przekazaniem OIL w Warszawie praw autorskich do umieszczenia pomysłu/projektu w mediach społecznościowych i w budynku Izby (w celu wyłonienia najlepszej oferty).

Jeśli zaistnieje potrzeba wykorzystania logo OIL w Warszawie do przygotowania projektu graficznego muralu, należy zapoznać się i zaakceptować zasady związane z jego użyciem oraz wysyłać prośbę na adres: media@oilwaw.org.pl.

Formularz zgłoszenia

Imię:
Nazwisko:
Nr kontaktowy:
Plik projektu:
Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z zasadami uczestnictwa w konkursie i akceptuję jego postanowienia.
Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się i akceptuję zasady związane z wykorzystaniem logo OIL w Warszawie.
Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U.UE.L119.1), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Okręgową Izbę Lekarską w Warszawie w celu realizacji konkursu, w tym w celu przekazania nagrody lub upominków, informacji o rozstrzygnięciu konkursu oraz publikacji imienia i nazwiska na fanpage oraz stronie WWW Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.

Tagi: ,

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie