8 stycznia 2019

XII Charytatywna Gala Karnawałowa Przyjaciół Fundacji Pro Seniore

Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt zaprosić Państwa na XII Charytatywną Galę Karnawałową Przyjaciół Fundacji „Pro Seniore”, która odbędzie się w dniu 23 lutego 2019 roku w Hotelu Marriott w Warszawie.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja „Pro Seniore” założona przez Okręgową Izbę Lekarską w Warszawie w celu niesienia pomocy chorym, niepełnosprawnym i potrzebującym seniorom. Podczas Gali tradycyjnie odbędą się, licytacje przedmiotów ofiarowanych przez naszych sponsorów i darczyńców oraz loteria fantowa, w której goście będą mieli okazję wygrać atrakcyjne nagrody m.in. zestawy kosmetyków oraz vouchery na weekendowe pobyty w atrakcyjnych hotelach. Dochód oraz wszelkie środki uzyskane podczas licytacji i loterii przeznaczone zostaną na działalność statutową Fundacji „Pro Seniore”.

Karnawałowej zabawie towarzyszyć będą występy na żywo. W trakcie gali w dniu 23 lutego 2019 r. wystąpi zespół Boogie Band, który podczas swoich występów łączy pokolenia i wykonuje ponadczasowe przeboje inspirowane muzyką lat 50., 60., 70. i 80., a swoje występy uzupełnia najnowszymi przebojami z list przebojów. Wydarzenie poprowadzi duet dziennikarzy współtworzących program Pytanie na Śniadanie: Dominika Matuszak i Rafał Tylicki. Wzorem lat ubiegłych w trakcie bankietu wręczona zostanie statuetka BENEVOLENTI („Łaskawcy Życzliwemu”) będąca wyrazem uznania dla osób zasłużonych dla Fundacji, które w swej działalności zawodowej oraz prezentowanej postawie życiowej nie zapominają o osobach potrzebujących opieki i wsparcia. W tym roku statuetką przyznawaną przez Radę Fundacji „Pro Seniore” uhonorowany zostanie długoletni Przyjaciel Fundacji prof. dr hab. n. med. Jerzy Szaflik.

Wszelkie informacje dotyczące działalności Fundacji oraz charytatywnych galach karnawałowych z lat ubiegłych znajdą Państwo na stronie internetowej Fundacji: www.proseniore.pl.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu!

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie