23 maja 2019

Izba Lekarska dla lekarzy dentystów: trwają zapisy na V Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne

 

Rejestracja na V Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne

Dariusz Paluszek, wiceprezes ORL w Warszawie, przewodniczący Komisji ds. lekarzy dentystów: „Mogę zapewnić, mamy precyzyjnie dopracowany plan działania. A „nowe” możemy określić w jednym sformułowaniu: ORL w Warszawie jest dla lekarzy i lekarzy dentystów”.

„Podczas MSS postaramy się podzielić praktyczną wiedzą na tematy nam wyjątkowo dobrze znane, bo niejednokrotnie kruszyliśmy kopie w walce z biurokratycznymi zawiłościami. Nic co „urzędnicze” nie jest nam obce”.

V Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne – zdecydowana ucieczka do przodu (infodent24.pl)

Dariusz Paluszek: „Na szczęście lub bardziej na nieszczęście problemy zawodowe i te ogólniejszej natury zewsząd nas otaczają. Nie trzeba ich wyszukiwać i definiować. Lista spraw do realizacji istnieje i dobrze byłoby je czym prędzej odhaczać jako załatwione.

Są sprawy ważne, ale nie zapominamy także o tych postrzeganych jako banalne. Do nich należy na przykład konieczność zgłaszania organowi prowadzącemu rejestr lekarzy i lekarzy dentystów wszelkich zmian w danych dotyczących wykonywanej działalności leczniczej. Okazuje się, że wielu członków OIL w Warszawie, tak jak i w całej Polsce, nie pamięta o tym obowiązku. Część z nich nie dopełniło nawet warunków formalnych rejestracji praktyki. Chcemy im pomóc, aby mogli bezstresowo, a więc bez problemów wyprostować niedopatrzenia z przeszłości. Można rzec, że to drobiazg, ale z drobiazgów składa się duża część uciążliwej rzeczywistości.

Tego typu niedociągnięcia wychodzą przy okazji formalności, które należy dopełnić przy zawieraniu umowy ubezpieczenia OC. Zachęcamy do korzystania z posiadanej przez nas oferty, bo wynegocjowaliśmy wyjątkowo atrakcyjne stawki składek. Było to możliwe, gdyż ORL podpisała umowę bezpośrednio z ubezpieczycielem, omijając dodatkowe ogniwa zazwyczaj zauważalnie zwiększające koszty polisy. Najważniejszą ulgę stanowi fakt, że część składki opłaca nasza Izba”.

Dlaczego ma przyjść „Moda na mazowieckie”? (infodent24.pl)

 

Tagi: , , , ,

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie