18 czerwca 2019

OIL Warszawa na Runmageddon 2019

Chciałeś udowodnić sobie, że możesz więcej niż Ci się wydaje?

A może masz dosyć tego, że ktoś wmawia Ci, że nie dasz rady?

Zawsze chciałeś zrobić coś szalonego, innego niż wszyscy?”

 

Komisja Kultury, Sportu i Turystyki wychodzi do Was z nową inicjatywą.

OIL Warszawa zbiera drużynę do wrześniowej edycji Runmageddonu (więcej informacji). Wstępna rejestracja poniżej. Po rejestracji dostaniecie maila z instrukcją dotyczącą zapisu na stronie organizatora.

Chciałbyś wystartować, ale uważasz, że sobie nie poradzisz? Na to również mamy rozwiązanie – OIL Warszawa po zebraniu drużyny zorganizuje dla chętnych treningi.

Koszt startu w wydarzeniu dla członków Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie pokrywa OIL w Warszawie. Prosimy o przemyślaną decyzję dot. udziału. Jest to zabawa drużynowa.

W razie pytań prosimy o kontakt z Danielem Jaroszem:

e-mail: d.jarosz@oilwaw.org.pl, tel.: 22 54-28-333

Dołącz do drużyny:

Imię:
Nazwisko:
PWZ:
E-mail:
Telefon:
Formuła:
Wybierz rozmiar koszulki:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U.UE.L.119.1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celach związanych z organizacją wydarzenia.  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 18.
  • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest za pośrednictwem adresu e-mail – iod@oilwaw.org.pl.
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą do czasu zakończenia czynności związanych z organizacją wydarzenia.
  • Ma Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, uzupełnienia, usunięcia, przeniesienia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, przy czym takie cofnięcie lub ograniczenie skutkuje niemożliwością uczestnictwa w wydarzeniu.
  • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa i podmioty prowadzące wydarzenie.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych skutkuje niemożliwością uczestnictwa w wydarzeniu.

Oświadczam, iż w przypadku rezygnacji z udziału w wydarzeniu zobowiązuję się zwrócić koszt mojej rejestracji poniesiony przez Okręgową Izbę Lekarską w Warszawie.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.

Tagi: ,

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie