23 lutego 2021

Zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla członków OIL w Warszawie (aktualizacja)

AKTUALIZACJA (16 lutego):

Z uwagi na problemy z dostawami szczepionek i decyzję rządu o wstrzymaniu szczepień pierwszą dawką w grupie „zero”, z przykrością̨ informujemy, że obecnie nie mamy możliwości pomocy w zapisaniu na szczepienie w jakimkolwiek punkcie szczepień osobom, które zgłosiły się̨ do nas, a którym dotychczas nie wyznaczono lub nie potwierdzono terminu. O zmianach wynikających z centralnych wytycznych dotyczących szczepienia pierwszą dawką szczepionki dla osób z grupy „zero” będziemy Państwa informować. Jesteśmy w kontakcie ze szpitalami węzłowymi i gdy tylko będzie taka możliwość, wznowimy przyjmowanie zgłoszeń.


Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie zbiera zgłoszenia od lekarzy i lekarzy dentystów chętnych na zaszczepienie się przeciwko COVID-19. Zapisy będą przyjmowane jedynie od osób, które nie zgłosiły uprzednio chęci zaszczepienia się w innym punkcie szczepień.

Jednocześnie informujemy, że w związku ze wstrzymaniem szczepień pierwszorazowych w grupie „0”  oraz wyczerpaniem możliwości zapisu na szczepienie w Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie będzie czyniła starania w kierunku nawiązania współpracy z kolejnym podmiotem.

O nawiązaniu współpracy z nowym podmiotem zostaną Państwo powiadomieni za pośrednictwem wiadomości e-mail (newsletter).

Zgłoszenie przekazane Okręgowej Izbie Lekarskiej w Warszawie nie gwarantuje wyszczepienia.  Izba włączając się w proces zapisu na szczepienie przeciwko COVID-19 zobowiązuje się do przekazania danych osobowych wyłącznie podmiotom uprawnionym do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, zaangażowanych w realizację Narodowego Programu Szczepień, w tym Ministerstwu Zdrowia, Narodowemu Funduszowi Zdrowia lub podmiotom medycznym organizującym i realizującym szczepienia przeciwko chorobie wywołanej zakażeniem  wirusem SARS-CoV-2 (COVID-19).

Zapisy realizowane są telefonicznie pod numerem: 22 290 20 50 lub przez Internet za pośrednictwem formularza zapisu.

W formularzu wymagane jest podanie adresu e-mail. Osoby niekorzystające z poczty elektronicznej proszone są o podanie telefonu kontaktowego (należy podać nr tel. komórkowego).

Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie zastrzega sobie prawo do kontaktu z Państwem, w przypadku, gdy pojawi się konieczność złożenia oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Osoby wymagające obsługi przez mobilny punkt szczepień lub osoby mające problem z dostarczeniem oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych proszone są o telefoniczne zgłoszenie tego faktu do Izby pod wskazanymi powyżej numerami.

Tagi:

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie