16 kwietnia 2021

XLII Okręgowy Zjazd Lekarzy – zdalny, w czasie rzeczywistym

OIL w Warszawie zdecydowała o przeprowadzeniu zaplanowanego na 24 kwietnia Okręgowego Zjazdu Lekarzy w sposób zdalny, w czasie rzeczywistym – tak, aby możliwe były dyskusje. Z uwagi na obostrzenia związane z epidemią Zjazd w formie tradycyjnej jest wykluczony, a forma obiegowa nie wyczerpuje potrzeb organizatorów i delegatów. Nasza izba jako jedyna spośród wszystkich OIL organizuje Zjazd zdalny. Trwają przygotowania, odbędą się również próby.

Do przeprowadzenia XLII Okręgowego Zjazdu Lekarzy wykorzystana zostanie specjalna platforma internetowa, dzięki której możliwe będą interakcje oraz głosowania. Każdy z delegatów otrzyma e-mail z indywidualnym linkiem, udział w dyskusji będzie mógł wziąć łącząc się telefonicznie. Próby generalne odbędą się 21 oraz 22 kwietnia o godz. 18.00 (w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy delegatów o kontakt z naszą izbą).

– Doceniam wartość zjazdowej dyskusji o sprawach samorządowych, dlatego zależało mi na wykorzystaniu takiej opcji zorganizowania zjazdu, która umożliwi aktywne włączanie się i rozmowy. Ponadto, z uwagi na to, że nie wiemy, kiedy zakończy się pandemia, najbliższy zjazd możemy traktować jako próbę przed ewentualnym zdalnym Zjazdem Sprawozdawczo-Wyborczym – powiedział prezes Okręgowej Rady Lekarskiej Łukasz Jankowski.

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie