30 kwietnia 2021

Konferencja PTS – 15 maja 2021 r.

Koleżanki i Koledzy, Lekarze Dentyści,
zapraszamy do wspólnego kształcenia:Pani prof. Agnieszka Mielczarek (PTS o/Warszawa) oraz pan dr Dariusz Paluszek ( Kds.LD) zapraszają na Ogólnopolskie Spotkania Stomatologiczne PTS w dobie pandemii.

W tym miesiącu zachęcamy do udziału w Konferencji naukowo-szkoleniowej – 15 maja 2021 r. (on-line, bezpłatna, 5 pkt. edukacyjnych).

Program konferencji PTS – 15 maja 2021 r.

  1. „Marihuana medyczna – fakty i mity” lek. Przemysław Kapała – jest absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku. Posiada specjalizację II st. z zakresu chorób wewnętrznych, uzyskaną w 1997 r. oraz specjalizację z zakresu medycyny paliatywnej, uzyskaną w 2015 r. Ukończył Studia Podyplomowe w zakresie medycyny bólu na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobył podczas stażu w Holandii oraz pracując w hospicjach w Gdańsku i Warszawie, a także w Poradni Leczenie Bólu i Poradni Medycyny Paliatywnej.
  2. „Nowoczesne spojrzenie na problem leczenia resorpcji zewnętrznych” lek. dent. Aneta Zduniak – Zakład Stomatologii Zachowawczej WUM
  3. „Znieczulenie- ważny element terapii stomatologicznej” lek. dent.  Konrad Michałowski – Zakład Stomatologii Zachowawczej WUM (45 min.)

Rejestracja.

Następne Ogólnopolskie  Spotkania Stomatologiczne PTS po wakacjach. Zapraszamy. Do wideozobaczenia.

Tagi:

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie