21 czerwca 2021

Konferencja ekspercka i propozycje dot. systemu wynagrodzeń lekarzy oraz bezpieczeństwa pacjentów

OIL w Warszawie 22 czerwca organizuje merytoryczną dyskusję odnośnie systemu wynagrodzeń lekarzy, jego wpływu na bezpieczeństwo pacjentów oraz na temat sposobu finansowania ochrony zdrowia (zwłaszcza w czasie pandemii). Poruszone zostaną kwestie preferowanego modelu systemu płac i porównania różnych wariantów w kontekście przyszłości.

W dyskusji wezmą udział: lek. Łukasz Jankowski, prezes Okręgowej Rady Lekarskiej w Warszawie oraz goście: dr n. ekon. Małgorzata Gałązka-Sobotka – dziekan Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego, Jakub Kraszewski – dyrektor naczelny Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, dr hab. n. med. Adam Maciejczyk – dyrektor Dolnośląskiego Centrum Onkologii, prezes Polskiego Towarzystwa Onkologicznego, Izabela Marcewicz-Jendrysik – członek Rady Naczelnej Polskiej Federacji Szpitali, dyrektor Warszawskiego Szpitala dla Dzieci, lek. Artur Prusaczyk – wiceprezes zarządu Centrum Medyczno-Diagnostycznego.

Konferencja odbędzie 22 czerwca o godz. 12.00 w siedzibie naszej izby. Będzie transmitowana na profilu OIL w Warszawie na Facebooku. Redakcje zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 21 czerwca do godz. 11.00. W celu uzyskania akredytacji należy wysłać e-mail na adres: konferencja@oilwaw.org.pl. Prosimy o podanie nazwy redakcji oraz nazwisk osób, które będą uczestniczyć w konferencji. W razie dodatkowych pytań oraz konieczności ustaleń kwestii technicznych prosimy o kontakt z rzecznikiem prasowym OIL w Warszawie Renatą Jeziółkowską.

W dniu konferencji Okręgowa Izba Lekarska będzie nieczynna – zachęcamy do kontaktu mailowego i telefonicznego lub planowanie wizyty w innym terminie.

Tagi:

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie