6 października 2021

Głosowanie w wyborach delegatów – wydłużenie czasu otwarcia punktów wyborczych

Okręgowa Komisja Wyborcza OIL w Warszawie podjęła decyzję o wydłużeniu czasu otwarcia punktów wyborczych dla rejonów, dla których osobiste głosowanie odbywać się będzie w siedzibie izby przy ul. Puławskiej 18. Głosować osobiście będzie można w godz. 11.00-18.00.

9 września Okręgowa Komisja Wyborcza podjęła uchwałę w sprawie zamknięcia listy kandydatów na delegatów. Z tą chwilą rozpoczęła się procedura głosowania na przedstawicieli lekarzy na OZL.

Harmonogram głosowania osobistego znajduje się na naszej stronie internetowej oraz w najnowszym numerze „Pulsu”. Bez względu na to zachęcamy przede wszystkim do oddawania głosów drogą korespondencyjną w związku z trwającą epidemią. Wymaga to jedynie wrzucenia do skrzynki na listy koperty zwrotnej z oddanym głosem. Bez opłaty pocztowej.

Do członków naszej izby rozesłane zostały pakiety wyborcze zawierające m.in. karty do głosowania, instrukcję oddania głosu i informacje o kandydatach. Komisja przypomina, by regularnie zaglądać do skrzynek pocztowych, by nie przeoczyć listu z pakietem wyborczym.

Jeśli z jakichś przyczyn pakiety wyborczy do kogoś z państwa nie dotarł, istnieje możliwość odebrania jego duplikatu w izbie. W tym celu należy udać się do naszej siedziby przy ul. Puławskiej 18 w Warszawie, do pokoju 112, w którym mieści się biuro OKW. Wtedy głos można (ale nie trzeba) oddać na miejscu.

Lista kandydatów znajduje się tu. Pozostałe informacje nt. wyborów znajdą państwo na stronie internetowej izby w zakładce „WYBORY”.

Zachęcamy od kontaktu z Okręgową Komisją Wyborczą w celu rozwiania wszelkich wątpliwości dotyczących wyborów. Informacji udzielamy:

  • pod numerami telefonu: 22 54 28 306 (siedziba OIL w Warszawie) i 48 331 36 62 (Delegatura Radomska),
  • oraz adresem e-mail: wybory@oilwaw.org.pl.

Okręgowa Komisja Wyborca OIL w Warszawie zaprasza ponadto lekarzy z naszej izby do udziału w wyborczych komisjach skrutacyjnych w:

  • Warszawie,
  • Radomiu,
  • Ciechanowie,
  • Siedlcach,
  • Ostrołęce.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z OKW.

Tagi: , ,

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie