2 grudnia 2021

Studia EMBA – Ochrona Zdrowia – zniżka dla członków OIL w Warszawie

Uczelnia Łukaszewski oferuje członkom naszej izby zniżkę na studia Executive Master of Business Administration – Ochrona Zdrowia. By ją uzyskać, należy przesłać zgłoszenie za pośrednictwem formularza.

Studia oferowane przez warszawską Uczelnię Łukaszewski (d. Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem) są realizowane przy współpracy z Uniwersytetem w Sewilli oraz Wyższą Szkołą Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy. Trwają one 4 semestry. Po dwóch pierwszych studenci uzyskują świadectwo MBA i uprawnienia pozwalające na zasiadanie w radach nadzorczych spółek skarbu państwa. Po kolejnych dwóch semestrach studenci uzyskują tytuł MBA Zarządzanie Ochroną Zdrowia.

W semestrze zimowym jak dotąd odbyły się zajęcia: Charakterystyka mediów w dobie konwergencji (prow. Bogusław T.Chrabota); Polityka i biznes. Ochrona instytucji. Kompetencje unijne oraz państw unijnych (prow. Joanna Warchoł oraz Piotr Olszowski); Polityka i biznes. Kapitalizm interesariuszy (prow. Magdalena Ziętek-Wielomska); Polityka i biznes. Reżyseria i biznes (prow. prof. Krzysztof Zanussi)

Dzięki wypełnieniu poniższego formularza członkowie OIL w Warszawie otrzymają mailem kod promocyjny uprawniający do zniżki. Szczegóły dotyczące kosztów i programu studiów znajdą państwo załączniku do niniejszego artykułu.

Zapisy i więcej informacji na temat studiów: tel. 601 29 55 55.

 

Imię:
Nazwisko:
PWZ:
E-mail:

Telefon:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U.UE.L.119.1) wyrażam zgodę na przetwarzanie oraz przekazywanie moich danych osobowych osobom prowadzącym zajęcia w celach związanych z organizacją wydarzenia. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 18.
  • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – Tomasz Dzieńkowski, adres e-mail: iod@oilwaw.org.pl.
  • Pani/pana dane będą przetwarzane do czasu zakończenia czynności związanych z organizacją wydarzenia.
  • Ma Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, uzupełnienia, usunięcia, przeniesienia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, przy czym takie cofnięcie lub ograniczenie skutkuje niemożliwością uczestnictwa w wydarzeniu.
  • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa i podmioty prowadzące wydarzenie.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie można wziąć udziału w wydarzeniu
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.

 

 

 

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie