30 listopada 2021

Konferencja i prezentacja filmu „Jestem lekarzem, jestem człowiekiem”

Reżyser „Bogów” Łukasz Palkowski w trzyminutowym filmie ukazuje zawodową – ludzką – perspektywę lekarzy na dyżurze w szpitalu. W medyków wcielają się ci sami aktorzy, którzy wystąpili w głośnym, wielokrotnie nagradzanym obrazie Palkowskiego z 2014 roku. Film Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie zostanie zaprezentowany 2 grudnia, w czwartek, o godz. 12.00 podczas konferencji prasowej z udziałem reżysera, jak też Tomasza Kota – odtwórcy głównej roli i Łukasza Jankowskiego – prezesa ORL w Warszawie.

Konferencja odbędzie się w siedzibie naszej izby (ul. Puławska 18). Będzie transmitowana na facebookowym profilu OIL w Warszawie.

Redakcje zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 2 grudnia, do godz. 9.00. W celu uzyskania akredytacji należy wysłać e-mail na adres: konferencja@oilwaw.org.pl. Prosimy o podanie nazwy redakcji oraz nazwisk osób, które będą uczestniczyły w konferencji.

Mając na względzie sytuację epidemiczną, przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności, wdrażamy rozwiązania pozwalające mediom na uczestnictwo w wydarzeniu i przygotowanie relacji.

Szczegółowych informacji będziemy udzielali po zgłoszeniu się. W przypadku pytań oraz konieczności ustaleń kwestii technicznych prosimy o kontakt.

 

W dniu konferencji zachęcamy interesantów do kontaktu mailowego i telefonicznego (22 54 28 348) lub planowanie wizyty w innym terminie.

Tagi:

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie