1 grudnia 2021

Wyniki głosowania w I turze wyborów na delegatów i ogłoszenie II tury

Okręgowa Komisja Wyborcza ORL w Warszawie publikuje wyniki głosowania w wyborach delegatów na Okręgowy Zjazd Lekarzy IX Kadencji. Jednocześnie OKW informuje, że w wyniku przeprowadzonych wyborów w I turze nie wybrano delegatów na OZL w liczbie stanowiącej co najmniej połowę liczby mandatów, w związku z czym przeprowadzona zostanie II tura wyborów (patrz: uchwała OKW Nr 69/2021/VIII).

Wybory przeprowadza się w rejonach wyborczych w których nie wybrano delegatów lub w których nie wszystkie mandaty zostały obsadzone. Do II tury wyborów mogą zgłaszać się również nowi kandydaci. Nieprzekraczalny termin zgłoszeń to 12 grudnia (patrz: uchwała OKW Nr 70/2021/VIII). Każdy lekarz może także zgłosić siebie.

Podpisany formularz zgłoszeniowy prosimy przesłać do OKW OIL w Warszawie pocztą tradycyjną (pod adresem: Okręgowa Komisja Wyborcza OIL w Warszawie, 02-512 Warszawa, ul. Puławska 18), zeskanowany pocztą elektroniczną (e-mail: wybory@oilwaw.org.pl) albo osobiście w biurze Okręgowej Komisji Wyborczej w siedzibie naszej izby przy ul. Puławskiej 18 lub w siedzibie Delegatury Radomskiej (ul. Rwańska 16, Radom). Prosimy o dostarczenie wraz z kartą zgłoszenia kandydata na delegata ankiety kandydata.

Zachęcamy od kontaktu z Okręgową Komisją Wyborczą w celu rozwiania wszelkich wątpliwości dotyczących wyborów. Informacji udzielamy:

  • pod numerami telefonu: 22 54 28 306 (siedziba OIL w Warszawie) i 48 331 36 62 (Delegatura Radomska),
  • oraz adresem e-mail: wybory@oilwaw.org.pl.

Z wynikami wyborów można się zapoznać w poniższych załącznikach.

Tagi:

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie