22 grudnia 2021

Relacja z Wigilii Lekarzy Seniorów

Po dwuletniej przerwie lekarze seniorzy spotkali się na Wigilii organizowanej 20 grudnia przez Okręgową Izbę Lekarską w Warszawie.

Świąteczny nastrój, okazja do wspomnień, miłe chwile wprowadzające w Boże Narodzenie. Około pięćdziesięciorga osób wzięło udział w spotkaniu w Klubie Lekarza Warszawskiego Towarzystwa Lekarskiego. Lekarską Wigilię rozpoczęły życzenia złożone w imieniu naszej Izby przez rzecznik praw lekarza Monikę Potocką, przewodniczącego Komisji Lekarzy Seniorów Włodzimierza Cerańskiego oraz skarbnika ORL w Warszawie Jana Kowalczuka. W swoich przemówieniach zachęcali i przekonywali seniorów do korzystania ze wsparcia samorządu lekarskiego.

O nowym, realizowanym we współpracy z PCK projekcie izby skierowanym do wymagających pomocy starszych lekarzy, członków OIL w Warszawie, opowiadała przewodnicząca Rady Funduszu Samopomocy i członkini zarządu Fundacji „Pro Seniore” Mery Topolska-Kotulecka. Przypomniała o działalności fundacji i podejmowanych przez nią inicjatywach, takich jak dofinansowania turnusów rehabilitacyjnych czy potrzebnych sprzętów.

Po złożeniu życzeń i podzieleniu się opłatkiem wszyscy seniorzy zostali zaproszeni do wigilijnego stołu. Na koniec każdy z uczestników spotkania otrzymał  świąteczny upominek.

Naszym Drogim Seniorom jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia, ciepłych Świąt Bożego Narodzenia oraz dużo zdrowia.

W wydarzeniu wzięły udział osoby w pełni zaszczepione przeciw COVID-19.

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie