2 sierpnia 2022

Lekarski Uniwersytet Trzeciego Wieku „Nestor”

Z przyjemnością informujemy, że trwają już zapisy do powołanego przez Okręgową Izbę Lekarską w Warszawie Lekarskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Nestor”. W imieniu jego Rady Programowej serdecznie zapraszamy Koleżanki i Kolegów do uczestniczenia w zajęciach.

Słuchaczem Lekarskiego Uniwersytetu Trzeciego wieku „Nestor” może być członek samorządu zawodowego Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie, który ukończył 59 lat i złożył deklarację do LUTW „Nestor” dla Lekarzy i Lekarzy Dentystów Okręgowej Rady Lekarskiej w Warszawie.

Deklarację wstąpienia, pobraną ze strony internetowej izby lub otrzymaną w jej siedzibie, należy wypełnić osobiście i złożyć u Jolanty Wielgoś w sekretariacie Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie przy ul. Puławskiej 18, tel. 22 542 83 55. Jednocześnie u pani Wielgoś można się zapisać na realizowane w ramach LUTW „Nestor” zajęcia ruchowe, prowadzone na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, oraz na pływalnię. W roku akademickim 2022/2023 nie są pobierane opłaty z tytułu udziału w zajęciach LUTW „Nestor”.

Wykład inauguracyjny pt. „Idea, powstanie, rozwój i przyszłość uniwersytetów trzeciego wieku” wygłosi 4 października 2022 r. o godz. 11.00 prof. dr hab. Waldemar Wierzba (sala na parterze budynku Okręgowej Izby Lekarskiej).

Pozostałe informacje są zamieszczone w zakładce „Zespół ds. Lekarskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku »Nestor«” na stronie internetowej Okręgowej Izby Lekarskiej.

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie