14 marca 2023

Ruszyły zapisy na VII Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne

Zapraszamy na największą samorządową lekarską konferencję szkoleniową – Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne. Jak co roku MSS będą okazją do wysłuchania wykładów najwybitniejszych specjalistów w swoich dziedzinach stomatologii. W konferencji wezmą udział przedstawiciele uczelni medycznych, konsultanci krajowi i wojewódzcy, lekarze dentyści doceniani w Polsce i na arenie międzynarodowej.

VII MSS odbędą się w Hotelu Narvil, w Serocku, w dniach 16-18 czerwca. Podczas trzydniowej konferencji uczestnicy będą mieli możliwość wyboru szerokiego spektrum wykładów, zajęć warsztatowych, spotkań z wystawcami, rozmów z konsultantami i przedstawicielami samorządu lekarskiego. W tym roku wśród wykładowców znaleźli się m.in.: prof. dr. hab. n. med. Jolanta Pytko-Polończyk, dr hab. n. med. Paweł Plakwicz, dr hab. n. med. Kornel Krasny. Udział w VII MSS gwarantuje uczestnikom konferencji 25 punktów edukacyjnych.

„VII MSS odbędą się od 16 do 18 czerwca, znowu w Serocku. Cieszę się, że teraz już w kwestii Mazowieckich Spotkań Stomatologicznych nie zadajemy sobie pytania »czy?«, tylko »kto i kiedy?«. Grono wykładowców mamy niezwykle bogate, o stałych bywalców się nie martwimy, bo też jest ich już pokaźna liczba. A jeszcze bardziej niż ze znanych gości, cieszymy się z każdej nowej twarzy. Powtarzam to może do znudzenia, ale naprawdę organizujemy imprezę dla lekarzy od lekarzy” – deklaruje Dariusz Paluszek, wiceprezes ORL w Warszawie i przewodniczący Komisji ds. Lekarzy Dentystów naszej rady.

Rejestracja na wydarzenie odbywa się przez stronę : https://mss.izba-lekarska.pl/ 

Organizatorami konferencji są: Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie, Komisja ds. Lekarzy Dentystów ORL w Warszawie, Warszawski Uniwersytet Medyczny, CERMED.

Tagi:

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie