19 kwietnia 2023

Rodzinnie z OIL w Warszawie – spędźmy razem czas!

Zapraszamy wszystkich członków OIL w Warszawie wraz z rodzinami (dziećmi, partnerami) na nasze wydarzenie ,,Rodzinnie z OIL w Warszawie”. 27 maja 2023 r. spotykamy się w Parku Julinek w Lesznie (koło Warszawy) w godzinach 11-16.

 

Chcemy spędzić czas razem z Wami i Waszymi rodzinami.

Uczestnicy Wydarzenia będą mogli korzystać ze wszystkich atrakcji oferowanych przez Park. Bilet wstępu uprawnia do korzystania z atrakcji przeznaczonych dla dzieci, ale również dla dorosłych, w tym: Parku Wodnego, mini golfa, parku linowego, dmuchańców, placu zabaw, ogólnych animacji, wystawy sztuki cyrkowej, pokazów cyrkowych/teatralnych, wesołego miasteczka.

 

Poza tym dostępna będzie Strefa Eventowa wydzielona wyłącznie dla uczestników wydarzenia „Rodzinnie w OIL w Warszawie”: 

  • kącik dla maluchów (m.in. krzesełka, koce, zabawki, klocki, kolorowanki, bańki mydlane, basen z piłkami, opieka animatora),
  • piana Party,
  • „dmuchaniec” dla dorosłych (mega bramkę z piłkami na rzep, łucznictwo) ,
  • fotobudka,
  • warsztaty kreatywne.

 

W strefie wydzielonej dla uczestników wydarzenia „Rodzinnie z OIL w Warszawie” funkcjonować będzie strefa gastronomiczna, w której serwowane będą napoje i menu piknikowe.

 

Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie pokrywa 80% kosztów związanych z wydarzeniem. Ze względu na rozbudowaną ofertę Parku Julinek oraz dodatkowe atrakcje przeznaczone tylko dla członków Izby, symboliczna opłata wynosi:

  • Osoby dorosłe i dzieci powyżej 12. roku życia: 50,00 zł
  • Dzieci do 12. roku życia: 35,00 zł
  • Dzieci do 1. roku życia: 0,00 zł

 

Obowiązuje rejestracja. Liczba miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby, które w terminie 3 dni od daty rejestracji za pośrednictwem formularza nie dokonają płatności, zostaną automatycznie usunięte z listy uczestników, a zarezerwowane przez nie miejsca zostaną zwolnione, umożliwiając zapisanie się kolejnych osób.

 

Na miejscu znajduje się bezpłatny parking.

 

O Parku Julinek (ze strony Parku):

„Podwarszawski Julinek to miejsce jedyne w swoim rodzaju.

Na terenie dawnej Bazy Cyrkowej funkcjonuje Julinek Park, który oferuje – zaledwie 30 km od Warszawy, w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego – połączenie wypoczynku w naturze z beztroską zabawą dla całej rodziny.

Na obszarze prawie 30ha zlokalizowano szereg atrakcji dla dużych i małych poszukiwaczy przygód. Do dyspozycji Goście mają największy na Mazowszu park linowy, krainę dmuchańców, pole do mini golfa, ściankę wspinaczkową czy ekologiczny plac zabaw. W pełni sezonu pobyt umilają animatorzy.

W czerwcu 2022 roku oferta parku została rozszerzona o nowoczesny park wodny pod gołym niebem.”

 

Zapisując się na wydarzenie, akceptuje się załączony Regulamin.

Tagi:

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie