25 maja 2023

3,2,1… Półmaraton Radomski Czerwca ’76 START!

Zabiegani nie tylko w pracy?  Na bieżni również odnosicie sukcesy? 18 czerwca zapraszamy do udziału w 9. Mistrzostwach Mazowsza Lekarzy, które odbędą się w ramach Półmaratonu Radomskiego Czerwca 76′.Dla lekarzy i lekarzy dentystów niespodzianki przygotowała Delegatura Radomska Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie! Na uczestników czekają dodatkowe nagrody i dofinansowanie startu z ramienia izby.

Jakie korzyści zyskają uczestnicy biegu, którzy do rywalizacji przystąpią jako lekarze?
– o 50% mniejszą opłatę startową za udział w całym biegu
– dodatkowy pakiet startowy od izby
– możliwość zdobycia dodatkowych nagród i rywalizacji o tytuł mistrzowski wśród lekarzy niezależnie od wyników uzyskanych w ogólnej rywalizacji
O biegu:

Radomski Półmaraton z wielu względów jest bardzo interesującą imprezą. Ten bieg ma upamiętnić wydarzenia Radomskiego Czerwca ‘76, robotniczego zrywu i walki o wolność Polski. W każdej edycji wyróżniała go ciekawa trasa przez centrum miasta, meta i start przy nowoczesnym stadionie lekkoatletycznym, ciekawy pakiet startowy, przy niewygórowanej opłacie za start, niepowtarzalna atmosfera, oraz wielka satysfakcja na mecie. W ramach Radomskiego Półmaratonu odbędą się także 9. Mistrzostwa Mazowsza Lekarzy w Półmaratonie. Uczestnicy, którzy na wydarzenie zarejestrują się jako lekarze zyskają szansę na dodatkowe nagrody i miejsce na podium także w sekcji przewidzianej tylko dla nich.

Organizatorami 9. MISTRZOSTW MAZOWSZA LEKARZY W PÓŁMARATONIE są: Delegatura Radomska Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie, Stowarzyszenie „Biegiem Radom!” i MOSiR Radom. Zawody odbędą się 18 czerwca 2023 roku.

 

Jak wziąć udział?

1. Elektronicznie przez moduł zgłoszeń ze strony: https://sportmaniacs.com/pl/services/inscription/xi-polmaraton-radomskiego-czerwca-76
2. W biurze zawodów w dniach 17-18.06.2023r.
3. Kontakt tel. 693 346 775, e-mail gkrawiec@autograf.pl, Delegatura Radomska OIL tel.483313662

Tagi:

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie